LV RU ENG
IEEJA | GROZS | Noformēt pasūtījumu |
Par mums  |  Netradicionālā Medicīna  |  Astroloģija  |  Psiholoģija  |  Vakances  |  Kontakti  |  Piegāde/Apmaksa  |  

 
GROZS
Pāriet
 
preču nav
 

 
Katalogs
 
Ēteriskās eļļas
Psiholoģija
Ražotāji
  ENERGY (Čehija)
  DR. FORSTER (Vacija)
    Augu balzāmi
    Augu eļļas
    Augu vannas
  TORPOL (Polija)
Slimības
Ārstniecības augi
Netradicionālā Medicīna
Astroloģija
Vakances
Piegāde/Apmaksa
Raksti
Rādīt visas preces
 Preču katalogs » Ražotāji » DR. FORSTER (Vacija) » Augu eļļas » DR. FÖRSTER TEEBAUM-ÖL
DR. FÖRSTER TEEBAUM-ÖL 12.00 EURO
Iepriekšēja prece Prece 3 no 3
Kategorija: Augu eļļas
 Nākama prece
DR. FÖRSTER TEEBAUM-ÖL
Palielināt

Austrālijas tējas koka ēteriskās eļļas pielietošana

Austrālijas tējas koka ēteriskai eļļai piemīt nomierinoša un nervu sistēmu stimulējoša iedarbība. Tiek novērots labs terapeitisks efekts pie nervu problēmām, histērijas, stresa. Šajos gadījumos izmanto aromātisko lampu (3 – 4 pilieni uz ēdamkaroti ūdens), kā arī ir efektīvas nomierinošās vannas (10 – 15 pilieni uz 150 – 200 l ūdens).

Pie saules apdegumiem rekomendējam apstrādāt ādu ar ēteriskās eļļas un augu eļļas (olīveļļa, saulespuķu, avokado, jojoba) maisījumu attiecībās 10:1. Pie brūcēm, iegriezumiem, nobrāzumiem. Uz traumētās virsmas liek tīru Austrālijas tējas koka eļļu, kas izraisa dezinficējošu un brūču sadziedinošu iedarbību. Pie bronhiāliem katariem, gripas, saaukstēšanās. Šajos gadījumos ir efektīgas siltas inhalācijas (3 – 5 pilieni uz bļodas karsta ūdens). Inhalācijas nelieto astmas gadījumā. Pie paradontozes, stomatīta, nepatīkamas smakas no mutes mēs rekomendējam mutes skalošanu (2 – 3 pilieni ēteriskās eļļas šķaida uz 0,5 – 1 tējkaroti spirta, pēc tam uz pusglāzi silta ūdens). Pie strutainiem, iekaisumiem, pinnēm. Austrālijas tējas koka eļļa efektīvi mazina iekaisumu un iznīcina patogēnos mikrobus. Rekomendējam pēc ādas notīrīšanas apstrādāt ar tīru tējas koka eļļu viegli iemasējot. Šķaida eļļu tikai pie ļoti ievērojumiem ādas iekaisumiem. Pie ādas sēnīšu saslimšanām un kārpām lieto tīru Austrālijas tējas koka eļļu. Pie kandidozes rekomendējam izlietot tējas koka eļļu pēc ārsta norādījuma. Pie herpēm un ādas kairinājumiem, kā arī pie saules apdegumiem lietojam maisījumu no tējas koka eļļas un augu eļļas. Blaugznu gadījumā skalo matus ar 0,05% tējas koka eļļu. Pie cistīta uretrīta hemaroja efektīvas ir sēdošās vannas ar tējas koka eļļas piedevām. Pie muskuļu sāpēm un saišu atjaunošanas pēc traumām rekomendējam masāžu ar 3 – 5% tējas koka eļļu, kā arī kompreses. Pie kukaiņu kodumiem izmanto tīru tējas koka eļļu. Tā novērš niezi, tūsku un apsārtumu.

Kad ar piesardzību ir jāpielieto tējas koka eļļa.

Parasti tējas koka eļļa neizraisa alerģiskas reakcijas, tā ir viena no nedaudzajām ēteriskajām eļļām, ko var lietot tīrā neatšķaidītā veidā. Bet ja Jums ir hiperjūtīga āda un Jums ir pat kairinājums no kosmētiskiem produktiem, kuri satur naturālus komponentus, rekomendējam pielietot tējas koka eļļas un lavandas eļļas maisījumu 1:1 – 1:3, kā arī atšķaidīt tējas koka eļļu ar augu eļļu. Arī neiesakām tējas koka eļļu lietot tad, ja ļoti nepatīk tās aromāts. Neiesakām lietot arī grūtniecēm un pie galvas traumām. Bez ārsta noradījuma iekšķīgi nepielietot. Kā visas augsti koncentrētas ēteriskās eļļas, tā arī tējas koka eļļu mēs rekomendējam turēt tālāk no bērniem.Tilpums: 100 ml
Prece bija pievienota 21 September 2009 g.
Atsauksmes Daudzums:
 
SIA MPS Lazurīts
Ruslans: BITE 29116027, Svetlana: LMT 29246424
Skype: MPS Lazurits, Skype: ruslan6836.
info@lazurits.lv
 
eXTReMe Tracker